x
Портал нерухомості України
Додати
UAH

Купити квартиру в Ірпіні Київська область

місто Ірпінь Змінити /Kupit/Kvartira/?region=Irpin-Kyivska-oblast&rajon=&street=

За вашим запитом об'єктів не знайдено.

Купити або продати Квартиру в Ірпені

Портал нерухомості України Orbita23.com, розділ Продаж квартири в Ірпені.

Наш сайт допоможе вам купити квартиру в Ірпені - самому будинку, що будується місті в Україні. У 2015 році в місті налічувалося 85 новобудов - найбільшим показником в Україні після Києва.

Місто Ірпінь розташований в 5 км від Києва, в ньому проживає трохи більше 40 тисяч чоловік. Таке розташування робить покупку квартир в Ірпені економічно виправданим, адже ціни тут нижчі, ніж в Києві, а знаходження за кордоном мегаполісу дозволяє відпочити від суєти великого міста. Більш того, купити квартиру в Ірпені замість столичної - це не тільки вигідна угода сьогодні, а й гарне вкладення грошей в майбутнє. Саме Ірпінь може стати одним з перших великих передмість, які увійдуть до складу Києва. Після цього, цінність нерухомості в цьому населеному пункті суттєво зросте.

Зняти в оренду нерухомість в Ірпені

Зняти подобово нерухомість в Ірпені

MLS - Multiple Listing Service | МЛС - Мульти Листінговий Сервіс

Ріелтори в Ірпені

Агентства нерухомості в Ірпені

Тому, не відкладайте своє рішення про довгострокову інвестицію і поспішайте купити квартиру, будинок, земельну ділянку, дачу саме в Ірпені.

Ну а сьогодні, місто зустріне вас кількома парками, затишними вулицями, а найголовніше - він практично весь розташований в лісовій зоні. Центральний - найвідоміший парк міста, був відкритий в 2016 році (знаходиться по вулиці Університетській) і розташований на шести гектарах соснового лісу. У парку є безліч скульптур, величезний дитячий майданчик, спортивні споруди, тенісні столи, прокат велосипедів і велодоріжки. Все це дозволяє відпочивати як родиною, так і компаніями, які люблять активний спосіб життя. У парку розташовані загальнодоступна зона барбекю, де мангали зроблені у формі оленів, а також невелике декоративне озеро. Природно, що сьогодні купити квартиру в Ірпені біля Центрального парку було б не просто перспективно, а й розумно вже сьогодні, адже вся необхідна інфраструктура є в крокової доступності. Ви будете здивовані, дізнавшись, що Ірпінь занесений в книгу рекордів України як володаря найбільшої кількості - шістнадцяти (!) - скверів і парків.

Ірпінь - місто обласного значення. У нього включені селища міського типу Буча, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське. Останнім часом претендує на розміщення обласного центру Київської області.

Ще не наважилися купити квартиру в Ірпені? Зверніться до ріелторам і агентствам нерухомості нашого міста і вони доведуть доцільність вкладення своїх коштів саме в нерухомість цього регіону. Хочемо звернути увагу, що ріелтори, маючи прямі договори із забудовниками, в основній масі, працюють без комісійних, що дозволить вам істотно заощадити при покупці житла.

Наш сайт допоможе не тільки купити квартиру в Ірпені, але і вибрати банк для оформлення іпотеки. А коли вам знадобиться перевезти свої речі - ми допоможемо знайти надійні транспортні компанії, які дбайливо доставлять ваше майно за новою адресою.

Зверніть увагу, що в Ірпені є два університети. Якщо вам потрібно знайти квартиру або кімнату в оренду - скористайтеся пропозиціями з нашого сайту.