poster
АН "Маркет нерухомості"
Будинок чи квартира Вашої мрії знаходиться на відстані лише одного телефонного дзвінка
On site: 3 years Realtors: 1
Experience: - Objects:
Весь спектр послуг з купівлі, продажу та оренди нерухомості, від підбору об'єкта до оформлення у власність. Купівля житла - серйозний крок, до якого треба підходити вдумливо і відповідально. Приймаючи рішення про придбання квартири, будинку чи іншої нерухомості, ви не просто вибираєте стіни або район проживання, але, насамперед, затишок і домашню атмосферу, яка буде супроводжувати вас довгі роки. Тому так важливо при покупці житла спиратися на професійні поради і допомогу досвідчених експертів.

«Маркет Нерухомості» надає повний спектр послуг на всіх етапах купівлі. За ходом операції будуть стежити професіонали з великим досвідом, які мають вищу освіту та спеціальну підготовку, які за роки роботи в агентстві допомогли сотням сімей вирішити житлові проблеми. Наші працівники проведуть для вас безкоштовну консультацію, розкажуть про всі етапи купівлі, підберуть варіанти, які відповідають вашим вимогам і запитам, а також організовують їх перегляд.

Фахівці агентства проведуть перевірку юридичної чистоти квартири, будинку чи іншої нерухомості яка вас зацікавить, зберуть і підготують всі необхідні документи для проведення операції купівлі майна.

Шість етапів купівлі майна:

1. Підбір варіантів нерухомості - супровід перегляду нерухомості, яка відповідає вашим вимогам та запитам.

2. Супровід переговорів з продавцем що до умови продажу майна - перевірка юридичної чистоти майна.

3. Аванс - супровід укладення угоди, договору авансу, задатку або іншого договору, спрямованого на придбання нерухомості, на умовах, які вигідні вам; - супровід при передачі передоплати, авансу або завдатку так, щоб не втратити кошти.

4. Збір документів необхідних для оформлення договору купівлі-продажу майна - право власності на майно; - технічний паспорт; оцінка майна; -довідки про не заборгованість по комунальним платежам.

5. Організація та проведення операції купівлі майна вибір та узгодження надійного нотаріуса; - підготовка проекту договору купівлі-продажу майна ; - узгодження та підписання договору купівлі-продажу між сторонами угоди.

6. Гарантія угоди
Experience: -
Realtors: 1
Commission: -
On site: 3 years
Objects:

Agency objects:

Contacts:

Rivne city, Rivnens'ka oblast
Chornovola Vyacheslava str., 14/16, Office: 1

+38 097 915-57-65

http://market-neruh.orbita23.com

Schedule:

Mon9:00-18:00
Tue9:00-18:00
Thu9:00-18:00
Wed9:00-18:00
Fri9:00-18:00
SatDay off
SunDay off

We in social networks:

Ask a question
Text message:

Address:

Rivne city, Rivnens'ka oblast
Chornovola Vyacheslava str., 14/16, Office: 1

+38 097 915-57-65

http://market-neruh.orbita23.com