x
x

Buy a House, Les'ky village Cherkas'ka oblast, Cherkas'kyi district

village Les'ky Change /eng/Kupit/Dom/?region=Leski-Cherkaska-oblast&rajon=&street=
Price: Bedrooms:
from -
to -
Total House Size, m²:
Type:
Any
Bathrooms:
Any
Living space, m²:
Age of home:
Any
Stories:
from -
to -
Lot Size:
  • Ground Floor
  • Attic Floor
Extra options
/eng/Kupit/Dom/?region=Leski-Cherkaska-oblast
Cherkas'ka str.
Price down
≈ 820 700 ₴
Заявленная стоимость:
29 000 $

Les'ky village

Detached house
1 2 Square: 90 m² | 45 m² | 25 Hundredth
Будинок розташований в 15-ти кілометрах від міста Черкаси в самому центрі с. Леськи. Асфальтована дорога, поряд знаходиться будівля Леськівської ОТГ, дитячий садочок, школа, базар та магазини.
В 2004 році проведена капітальна реконструкція з добудовою житлової кімнати та ванної. Будинок площею 90 м² складається з 2-х житлових кімнат, просторої кухні, ванни, веранди. По всьому будинку виконаний якісний ремонт, веранда оздоблена дерев’яною вагонкою, ванна облицьована плиткою. В будинку є всі необхідні комунікації: газ, світло, вода. Родзинка даного будинку – камін, де Ви можете проводити холодні осінні вечори разом з родиною.
На прибудинковій території є гостьовий будиночок на одну кімнату. В ньому також виконаний всі необхідні ремонтні роботи: кімната оброблена дерев’яною вагонкою, ванна в сучасній плитці. Також є сарай, де Ви можете зберігати все необхідне обладнання. Поряд з будинком посаджено сад з молодими фруктовими деревами та виноградник. Разом з будинком ви отримуєте 25 соток землі.
Приємним бонусом для майбутніх господарів стане басейн, в якому Ви разом з родиною зможете рятуватись від літньої спеки.
  • 9 120 ₴/m² 05.10.2020
АН "Бизнес-Партнер"
More