Портал нерухомості України
Додати
UAH

Відповіді на часто виникаючі питання

1. Я приватний продавець. Чи є розміщення об'єктів нерухомості безкоштовним?

Відповідь: Так. Будь який власник або його представник може безкоштовно виставити свою нерухомість на продаж або в оренду.

2. Я хочу розмістити кілька об'єктів. Чи є обмеження?

Відповідь: Безкоштовно можна розмістити до 3 об'єктів на один обліковий запис.

3. Чи можна рекламувати мої об'єкти?

Відповідь: Так. На сайті доступні платні опції просування. Ви можете "піднімати" об'єкти в каталозі, оновлюючи дату сортування - ваш об'єкт підніметься на найвищу позицію і отримає більшу кількість переглядів. Також доступні опції для залучення уваги: ​​виділення оголошення в рамочку, відмітка прапором, закріплення зверху. Більш детальну інформацію ви можете знайти на сторінці Тарифні плани.

4. Чому краще підняти оголошення, ніж перерозмістити?

Відповідь: Крім нашого сайту ваш об'єкт розміщується на сайтах-партнерах. Його могли додати до вибраного, записати Ай-ді (ID), відправити посилання або поділитися з кимось в соціальних мережах або месенджерах. Після того, як ви видалите своє оголошення, для всіх користувачів воно стане недоступним, а значить ви втратите зв'язок як з тими, хто заходить по цих посиланнях, так і з тими хто ще не вийшов на контакт, але примітив ваш об'єкт.

5. Чи можна робити повторні публікації?

Відповідь: Повторні публікації (дублі) без видалення старого оголошення заборонені, так як в цьому немає ніякого сенсу, а також псує якість даних на сайті і зручність роботи з ним.

6. Чи обов'язково розміщувати фото?

Відповідь: Розміщувати фотографії вкрай бажано незалежно від стану об'єкта. Оголошення з фото привертають до 3 разів більше переглядів і потенційному кліетну доведеться менше вас турбувати, так як він напевно попросить вас показати їх. Зробіть якісні фото, постарайтеся не використовувати портретний режим (вертикальне фото) і колажі (кілька фото в одному).

7. Що писати в описі і якої величини текст буде прийнятним?

Відповідь: Підготуйте текст про свій об'єкт - вам потрібно якнайкраще представити його, показати кращі сторони і не забути розповісти про проблеми (нехай і не в тексті оголошення, а для зустрічі), адже на перегляді або перевірці документів спливе все те, що ви не сказали. Щирість - запорука довіри. А для розміщення на сайті буде достатньо розповісти:

  •     де знаходиться, адреса;
  •     вказати основні параметри: площа, кількість кімнат, коли робився ремонт;
  •     що всередині;
  •     описати двір, будинок;
  •     про місце розташування, як далеко до шкіл, магазинів і дитячих садків, зупинок громадського транспорту;

8. Як визначити ціну об'єкта?

Відповідь: Подивіться на ціни на аналогічні об'єкти на ринку. Вивчіть тенденції, почитайте аналітичні матеріали на нашому сайті і в інших джерелах. Ви можете звернутися до фахівців: замовити послугу у оцінювачів майна, проконсультуватися у ріелторів або звернутися до них за допомогою в організації продажу / оредни, якщо вести її самостійно для вас важко або незручно.

9. Як швидко продається нерухомість?

Відповідь: На швидкість здійснення угоди впливає багато параметрів. Ось основні: адекватна ціна, наявність попиту і ліквідність об'єкту. Більшість угод на високоліквідні об'єкти укладаються протягом 3 місяців. Чим вище індивідуальність, тим складніше знайти свого покупця.

10. У вас немає інших категорій товарів, тільки нерухомість. Мій об'єкт побачить менше людей.

Відповідь: Ми спеціалізований портал з нерухомості. Саме до нас приходить цільова аудиторія, до того ж, можливості нашого сайту дозволяють зручніше і швидше знаходити об'єкти нерухомості і моніторити ринок в цілому.

11. Я хочу знайти фахівця і не займатися продажем самостійно. Як мені це зробити?

Відповідь: У нас на сайті є два реєстри: ангентств нерухомості і ріелторів. Ви можете вибрати вподобаного фахівця вашого регіону.

12. Скільки коштують послуги фахівців?

Відповідь: Це залежить від умов вашого договору. За договорами продажу: від 2 до 6%, оренда: від 50 до 100%.

13. Хто платить комісію: продавець чи покупець?

Відповідь: Це так само залежить від договору, але нормою вважається оплата послуг тим, хто їх замовляв.


Питання ріелторів:

1. Чи є у вас своє агентство нерухомості?

Відповідь: Ні. Ми не є вам конкурентами, не торгуємо інформацією і не надаємо ексклюзивних послуг за окрему плату.

2. У вас на сайті потрібно вказувати реальне ім'я, прізвище, розміщувати своє фото?

Відповідь: Так, ми прагнемо до побудови цивілізованого ринку. Перш за все, ваше ім'я та прізвище - це ваш персональний бренд. І заходячи в ваш профіль, люди хочуть побачити яка ви людина, чи можна вам довіряти і мати з вами справу. І фото повинно бути реальним: вашим, особистим. Адже про яку довіру може йти мова, якщо клієнт не знає з ким має справу, а на кону, напевно, найбільша угода в житті?

3. Яка вартість розміщення?

Відповідь: У нас умовно-безкоштовна модель роботи. Розміщення безкоштовно, без обмежень по кількості об'єктів. Присутні платні опції для реклами і просування.


Якщо ви не можете знайти відповіді на свої питання, звертайтеся до нас і ми постараємося вам допомогти!