poster
АН "Авангард"
На сайте: 3 года Риелторов: 5
Опыт работы: - Объектов:
Основними принципами роботи агентства є високий професіоналізм та висока культура обслуговування своїх клієнтів на основі прозорості і довірливих відносин.

Володіючи великою базо об’єктів нерухомості, що постійно поновлюється, нашим клієнтам ми можемо запропонувати різноманітний вибір об’єктів житлової і нежитлової нерухомості: квартири, будинки, ділянки, обє’кти комерційної нерухомості, а також широкий спектр консультаційних та інформаційних послуг.

При купівлі нерухомості

Для будь-якого з ПОКУПЦІВ квартири, будинку, дачі, котеджу, земельної ділянки, будь-якої комерційної нерухомості АН “АВАНГАРД” надає персонального рієлтора. У його обов’язки входить:

• Попередня консультація щодо оподаткування операцій з нерухомістю, по ціновій політиці, стану, кон’юнктурі ринку нерухомості, змінам в правовому полі законодавства.
• Обробка інформації про об’єкти, що продаються, на ринку нерухомості, підбір варіантів, повною мірою відповідних Вашим побажанням, детальний збір інформації про кожен об’єкт, що цікавить Вас.
• Організація і показ об’єктів, що цікавлять Вас, в зручний для Вас час.
• Проведення переговорів з продавцями, їх представниками про вартість об’єкту, терміни звільнення, умов проведення процесу продажу і підтвердження правомірності операції між сторонами.

При підписанні попереднього договору, юридичний супровід процесу продажу, Ваші інтереси відстоюватиме професійний провідний фахівець АН «АВАНГАРД». У його завдання входить:
• Вивчити документи продавців, що встановлюють право.
• Обумовити зручні для Вас терміни і умови проведення операції, дати звільнення об’єкту нерухомості, зняття з реєстраційного обліку.
• Зібрати і підготувати пакет всієї необхідної документації для відчуження об’єкту, перевірити чистоту документів, що встановлюють право власності.
• Організувати проведення операції, умови розрахунку.
• При передачі ключів від купленої Вами нерухомості, перевірити оплату всіх комунальних рахунків, телефонних переговорів, так само зняття з реєстраційного обліку колишніх власників.

При продажу нерухомості

Для ПРОДАВЦІВ квартир, будинків, дач, котеджів, земельних ділянок, будь-якій комерційній нерухомості АН «АВАНГАРД» надає наступний спектр послуг:
• Попередні безкоштовні консультації і рекомендації відносно вартості об’єкту , оптимальних термінах продажу.
• Кваліфіковану оцінку стану і ринкової вартості Вашого об’єкту, проведення фотографування і підготовку детального опису об’єкту.
• Поради по оптимізації оподаткування при продажу Вашого об’єкта нерухомості.
• Виходячи із статусу Вашого об’єкту, рекламна кампанія може обговорюватися з клієнтом.
• Інформація про Ваш об’єкт поступить у всі агентські системи і стане доступна кожному операторові ринку нерухомості.
• Фотографії і детальний опис з плануванням Вашого об’єкту буде оперативно розміщено на нашому сайті.

У Вас буде персональний ріелтор, який обмежить Вас від непотрібних і нав’язливих дзвінків. Ріелтор буде сам приймати і обробляти інформацію, що поступає, проводити переговори, організовувати перегляди Вашого об’єкту для зацікавлених покупців, відстоюючи і захищаючи Ваші інтереси.

Проведенням переговорів, укладанням угод, що найбільшою мірою відповідають Вашим інтересам, підготовкою всієї необхідної юридичної, технічної і іншої документації, повним юридичним супроводом процесу продажу займатиметься професійний провідний фахівець АН «АВАНГАРД».

Оформлення договору купівлі-продажу буде проводитись у приватного або державного нотаріуса (по Вашому бажанню), можлива організація розрахунку у відділенні банку.
Опыт работы: -
Риелторов: 5
Комиссионные: -
На сайте: 3 года
Объектов:

Объекты агентства:

Контакты:

г. Белая Церковь, Киевская область

+38 096 784-63-78

+38 096 346-55-50

http://avangard.orbita23.com

График работы:

Пн9:00-18:00
Вт9:00-18:00
Ср9:00-18:00
Чт9:00-18:00
Пт9:00-18:00
Сбвыходной
Всвыходной
Задать вопрос
Текст сообщения:

Адрес:

г. Белая Церковь, Киевская область

+38 096 784-63-78

+38 096 346-55-50

http://avangard.orbita23.com